KONST / Litografier / Färglitografi 8748387
nr 874 8387
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Bengt Åberg, E A, signerad. , Kanin, motivet: 43x50
Bengt Åberg, svensk målare född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 februari 2014
kl 19:03:38
200 kr
200 kr
Olle Alberius (1929-1993)
Louise Adelborg (1885-1971)